cruelty

free

100%

natural

way

ECO Line to linia 100% naturalnych suplementów wspomagających i uzupełniających dietę osób aktywnych fizycznie, przechodzących rekonwalescencję lub pragnących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie

Keloo stawia przede wszystkim na naturalne, najwyższej jakości składniki suplementów diety. Pochodzą od sprawdzonych przez lata dostawców z całego świata. 

 

Naturalne witaminy i minerały występujące w przyrodzie to zdecydowanie najlepsza forma wzmacniania organizmu. Wysoka biodostępność, lepsze działanie i identyczny jak w przyrodzie sposób występowania, to ich największe atuty. 

Keloo wykorzystuje organiczne i konwencjonalne ekstrakty roślin, które w fitoterapii wykorzystywane były od tysięcy lat,a teraz są o wiele łatwiej dostępne.

 

Silnie skoncentrowane, naturalne ekstrakty, bez sztucznych substancji pomocniczych to największy atut suplementów Eco Line marki Keloo.

Suplementy zawierają m.in.:

  • niebiesko-zielone algi morskie (spirulinę), skrzyp polny, pokrzywę majową, żeń-szeń, Witamina E i cynk, chrom, siarczan glukozaminy,

  • ekstrakty z: pestek winogron, liści morwy białej, Acai Berry,

  • wyciągi z: ostryżu, długiego, imbiru, rozmarynu, pieprzu czarnego, ziela skrzypu, liści pokrzywy.

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg

OBSŁUGA KLIENTA

KURACJA BUST-UP LINE

PRODUKTY KELOO

Dział Marketingu i Sprzedaży 

Kontakt w godz. 8:00-16:00

+48 22 390 53 21

2019. All rights reserved by KELOO.