MIST LINE 

TWOJA MISTYCZNA PIELĘGNACJA Z KELOO

Mist  Line  to wyjątkowa, linia multifunkcyjnych kosmetyków. 365 dni MISTycznej pielęgnacji z linią MIST by KELOO.

 

MIST by KELOO to linia 4 multifunkcyjnych mgiełek do skóry i włosów - naturalne, kolagenowe antidotum na problemy, z jakimi zmagają się kobiety w każdym wieku. Zapomnij o suchej, pozbawionej jędrności skórze, pojawiających się zmarszczkach, zanieczyszczonej cerze czy słabej kondycji włosów.

  • Mgiełki MIST by KELOO skutecznie zregenerują, nawilżą i upiększą Twoje ciało. Naturalny efekt zdrowej skóry jest możliwy dzięki ich unikatowym, bezpiecznym składom, w których w roli głównej występuje kolagen

  • Wybór produktów z linii MIST by KELOO to pewność, że dajesz swojej skórze wszystko to, na co zasługuje: pielęgnację, ochronę i efekt glow. Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej…?

MIST LINE 

TWOJA MISTYCZNA PIELĘGNACJA Z KELOO

MIST- Collagen Shine

MIST- Collagen Shine Zdrowa, nawilżona i delikatnie rozświetlona skóra - wszystko to uzyskasz dzięki regularnemu stosowaniu tylko JEDNEGO produktu. Produktu, który niczym eliksir kompleksowo działa na wszystkie potrzeby Twojej skóry. Mgiełka MIST by KELOO collagen shine to kosmetyk do zadań specjalnych. Możesz go stosować każdego dnia, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Sprawdzi się przy każdej pogodzie, dostosowując swoje działanie do aktualnych potrzeb Twojej skóry i włosów.

MIST- Pure Collagen

MIST- Pure Collagen Jeżeli wątpisz w to, że jedna, “niepozorna” mgiełka posiada tak wiele właściwości, spójrz na jej fenomenalny, bogaty skład. To nie są czary - każda z substancji, która znalazła się w MIST by KELOO pure collagen to bomba… bomba właściwości odżywczych, rzecz jasna. To właśnie dzięki tym wszystkim składnikom uzyskasz efekt porównywalny z profesjonalnymi zabiegami w salonach kosmetycznych.

MIST- Sensual Shine

MIST- Sensual Shine Jeśli szukasz produktu KOMPLETNEGO, nie mogłaś trafić lepiej. To połączenie pielęgnacji i rozświetlenia, kosmetyku nawilżającego i brązującego… Można go spokojnie określić mianem MULTIfunkcyjnego. Przy regularnym, codziennym stosowaniu mgiełki MIST by KELOO sensual shine uzyskasz zdrową i trwałą opalenizną, która będzie zachwycać wszystkich dookoła. Ostrzegamy - ten produkt uzależnia! Mgiełka zawiera w swoim składzie naturalny samoopalacz - dihydroksyaceton.

MIST- Pure Encure intensywnie łagodząca

MIST- Pure Encure Pierwsze testerki MIST by KELOO pure encure określiły ją mianem produktu dla kobiet XXI wieku. Dlaczego? Zanieczyszczenia? Chroni przed nimi skutecznie niczym tarcza. Klimatyzacja? Zapomnij o jakichkolwiek przesuszeniach i podrażnieniach. Brzmi tak pięknie, że aż nierealnie, prawda? A pomyśl, że wszystkie te właściwości są zawarte w jednej, niewielkiej mgiełce do skóry i włosów... Niewielkiej rozmiarem, ale wielkiej - efektami działania!

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg

OBSŁUGA KLIENTA

KURACJA BUST-UP LINE

PRODUKTY KELOO

Dział Marketingu i Sprzedaży 

Kontakt w godz. 8:00-16:00

+48 22 390 53 21

2019. All rights reserved by KELOO.