• Keloo

New Look Bust-Up Duo z 91% skutecznością

Aktualizacja: 5 kwi 2019

Mierzenie opinii o produkcie i śledzenie poziomu satysfakcji klientów daje Keloo cenne wskazówki a klientom świadomość, że ich zdanie jest ważne i poczucie, że mogą mieć wpływ na produkt.

Wyczaruj sobie biust!

Zadowolenie klienta – to klucz do sukcesu. Mierzenie opinii o produkcie i śledzenie poziomu satysfakcji klientów daje Keloo cenne wskazówki a klientom świadomość, że ich zdanie jest ważne i poczucie, że mogą mieć wpływ na produkt. Celem przeprowadzenia badania o kuracji Bust-Up Line było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji o opinii klientek na temat oferowanych im produktów New Look Bust-Up i Busti Serum.


New Look Bust-Up to suplement diety zawierający składniki aktywne pochodzenia naturalnego, opracowany do powiększania oraz ujędrniania kobiecego biustu.


Badanie dotyczące kuracji Bust-Up Line Zostało Przeprowadzone na losowo wybranych klientach Promediq’a Sp. Z. o. o., które w dniach od 1 maja do 31 sierpnia 2010 r. złożyły zamówienie telefonicznie bądź internetowe bezpośrednio u producenta na produkty New Look Bust-Up i Busti Serum.


DŁUGOŚĆ STOSOWANIA KURACJI


Respondentki najczęściej deklarowały, iż stosują kurację od 4 do 8 tygodni. 28% kobiet stosowało kurację powyżej 8 tygodni, niewiele mniej, bo 24% zażywało tabletki od 2 do 4 tygodni.INTENSYWNOŚĆ KURACJI


Ponad 60% kobiet deklaruje zażywanie od 2 do 3 tabletek dziennie, a 29% stosuje kurację intensywniejszą, spożywając 4, 5 lub 6 tabletek na dobę. Wśród badanych znalazły się ponadto kobiety stosujące kurację podtrzymującą. Średnio kobiety zażywają 3,2 tabletki na dobę.

OKRES PO KTÓRYM KOBIETY DOSTRZEGAJĄ ZMIANYPierwsze subiektywne efekty zmian odczuwalne są w 41% przypadków po okresie od 2 do 4 tygodni. 39% kobiet zauważyło zmiany między 4 a 8 tygodniem. Działania preparatu nie odczuło 9% kobiet. Średnio na pierwsze efekty kobieta oczekuje 3,8 tygodniach.

SKUTECZNOŚĆ PREPARATU W KATEGORII: POWIĘKSZANIE I UJĘDRNIANIEJeżeli chodzi o ogólną ocenę skuteczności preparatów New Look Bust-Up najczęściej kobiety wskazały 5 w skali sześciostopniowej, gdzie 1 oznacza brak skuteczności działania preparatu a 6 wskazywała najwyższą skuteczność. Oceny poniżej 3 stanowiły zaledwie 13% wszystkich not. Średnia ogólna ocena skuteczności działania preparatu to 4,73.

Kobiety pozytywnie oceniają skuteczność preparatu zarówno jako powiększającego biust jak i ujędrniającego. W kwestii oceny skuteczności tabletek w powiększaniu biustu średnia ocena to 4,76. Średnia arytmetyczna skuteczności ujędrniania kobiecego biustu to 4,55, przy czym wartość równą 5 wskazało 67% badanych.


OKRES PO KTÓRYM KOBIETY DOSTRZEGAJĄ ZMIANY


Marka Keloo w ofercie obok tabletek New Look Bust-Up posiada również Busti Serum. Kosmetyk ten cieszy się zdecydowanie mniejszą popularnością niż tabletki. 7% badanych kobiet deklarowało zakup zarówno tabletek jak i Busti Serum – Serum intensywnie ujędrniające biust. 57% z nich stwierdziła, że stosowanie New Look Bust-Up i Busti Serum razem wzmacnia działanie kuracji, przez co uzyskuje się lepsze efekty.

OCENA SKUTECZNOŚCI NEW LOOK BUST-UP’U W POWIĘKSZANIU BIUSTU W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAŻYWANYCH TABLETEKNajwyżej skuteczność preparatu oceniają osoby, które stosują kurację intensywną spożywając codziennie 6 tabletek. Wysokie noty przyznawały osoby stosujące w momencie przeprowadzania badania kurację podtrzymującą. W miarę spadku intensywności kuracji spada również skuteczność działania preparatu.

OCENA SKUTECZNOŚCI PREPARATU W ZALEŻNOŚCI OD DŁUGOŚCI STOSOWANIA KURACJI


Najniżej skuteczność preparatu oceniają kobiety najkrócej stosujące kurację. Żadna kobieta stosująca kurację poniżej 2 tygodni nie dała najwyższej noty. Najwyższe oceny przyznają kobiety stosujące kurację powyżej 8 tygodni.

PODSUMOWANIE  • New Look Bust-Up i tożsamy pod względem składu New Look Bust-Up Duo, jest preparatem wpływającym na wielkość kobiecego biustu. Skuteczność preparatu potwierdza 91% kobiet stosujących tabletki.


  • Działanie preparatu jest widoczne przed upływem 8 tygodni w 89% przypadków, a w 52% kobiet zmiany dostrzegalne były przed 4 tygodniem od rozpoczęcia stosowania kuracji. Średni okres oczekiwania na efekty to 3,8 tygodnia.


  • Długość stosowania kuracji ma wpływ na efekty zażywania preparatu. Im dłużej kobieta stosuje kurację tym lepsze efekty uzyskuje.


  • Stosowanie kuracji uzupełniającej 57% kobiet potwierdza że uzyskały lepsze rezultaty stosując New Look Bust-Up i Busti Serum razem.

205 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg

OBSŁUGA KLIENTA

KURACJA BUST-UP LINE

PRODUKTY KELOO

Dział Marketingu i Sprzedaży 

Kontakt w godz. 8:00-16:00

+48 22 390 53 21

2019. All rights reserved by KELOO.