• KELOO

MISTYCZNA pielęgnacja juz w Keloo.store

Aktualizacja: 30 paź 2019

MIST by KELOO

Poczuj moc kolagenu na własnej skórze!

MIST by KELOO to linia 4 multifunkcyjnych mgiełek do skóry i włosów - naturalne, kolagenowe antidotum na problemy, z jakimi zmagają się kobiety w każdym wieku. Zapomnij o suchej, pozbawionej jędrności skórze, pojawiających się zmarszczkach, zanieczyszczonej cerze czy słabej kondycji włosów. Mgiełki MIST by KELOO skutecznie zregenerują, nawilżą i upiększą Twoje ciało. Naturalny efekt zdrowej skóry jest możliwy dzięki ich unikatowym, bezpiecznym składom, w których w roli głównej występuje kolagen. To on, nazywany słusznie białkiem młodości, sprawia, że skóra, zamiast się starzeć - jest w coraz lepszej kondycji.

...bo każdy składnik ma znaczenie

Receptury, które wypracowaliśmy w trakcie procesu powstawania linii MIST by KELOO, są idealnie dopracowane i przemyślane. Nasze mgiełki zawierają składniki dobrane w ten sposób, by działać na wiele potrzeb skóry w tym samym czasie. Nie bez przyczyny określa się je jako MULTIpielęgnacja, pielęgnacja przyszłości czy inteligentna pielęgnacja. Zawierają w sobie substancje, których do tej pory nikt nie łączył w ten sposób. Każdy produkt linii MIST by KELOO posiada naturalny skład, przepiękny zapach, jest bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry i charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Mgiełki linii MIST by KELOO głęboko odżywiają, nawilżają, regenerują i nadają skórze promienny wygląd. Docenią je kobiety, które uważnie przyglądają się składom, te, dla których liczy się przede wszystkim efekt działania produktów pielęgnacyjnych oraz estetki, uwielbiające piękne opakowania… Jeżeli zaliczasz się do którejkolwiek z tych grup, mgiełki linii MIST by KELOO powinny stać się częścią Twojej rutyny kosmetycznej każdego dnia.

Naturalnie, że MIST by KELOO!

Wybór produktów z linii MIST by KELOO to pewność, że dajesz swojej skórze wszystko to, na co zasługuje: pielęgnację, ochronę i efekt glow. Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej…?

Dbamy o Twoją skórę - kompleksowo!

Linia MIST by KELOO obejmuje 4, uzupełniające się produkty:

MIST by KELOO collagen shine

MIST by KELOO sensual shine

MIST by KELOO pure collagen

MIST by KELOO pure encure

Używaj ich pojedynczo lub - w celu intensyfikacji efektów - dobierz zestaw, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zafunduj sobie nieziemskie doznania dzięki MISTycznej pielęgnacji by KELOO. Kto na to zasługuje bardziej niż Ty...?

Mgiełek linii MIST by KELOO możesz stosować na skórę i włosy, na dzień i na noc, 365 dni w roku. Moc dobroczynnych składników, zastosowanych przy ich produkcji, sprawia, że działają niczym antidotum na Twoje problemy skóry. Zaufaj naturze – zaufaj linii MIST by KELOO i poczuj, jak Twoja skóra pięknieje (i młodnieje) z dnia na dzień.

MIST 4U – I love U!

74 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg

OBSŁUGA KLIENTA

KURACJA BUST-UP LINE

PRODUKTY KELOO

Dział Marketingu i Sprzedaży 

Kontakt w godz. 8:00-16:00

+48 22 390 53 21

2019. All rights reserved by KELOO.