• Keloo

Idzie lato zadbaj o biust :)

Aktualizacja: 31 maj 2019

Zrobimy wszystko aby pomóc Ci uzyskać wspaniały wygląd biustu w te piękne słoneczne dni!

Nie tylko geny i wiek decydują o wyglądzie biustu. Regularne i systematyczne zabiegi pielęgnacyjne mają ogromny wpływ na jego kondycję i naprawdę mogą zdziałać cuda. Niezależnie od kształtu i wielkości biustu, codzienna pielęgnacja i odpowiednie zabiegi pomogą długo utrzymać elastyczność skóry, a to przecież skóra podtrzymuje tkanki. Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji biustu świetnie sprawdzają się w profilaktyce utrzymania jędrności skóry poprzez poprawę jej gęstości i nawilżenia.


Do mycia można stosować te same produkty, które używa się do higieny całego ciała. Polecane są delikatne żele i emulsje. Woda nie może być ani bardzo zimna, ani gorąca. Dobrze jest zakończyć kąpiel chłodnym natryskiem na biust wykonywanym ruchami okrężnymi, omijając brodawki. Dodatkowo można natrzeć skórę szorstką (ale nie za ostrą) myjką lub gąbką zmoczoną w zimnej wodzie. Nie wolno zapominać o pilingu, najlepiej preparatem do twarzy lub żelem pilingującym raz-dwa razy w tygodniu. Piling usunie martwe komórki, przyspieszy odnowę naskórka i przygotuje skórę na działanie nakładanych później produktów. Bardzo ważne jest dokładne osuszenie skóry pod piersiami, bo w tym miejscu wilgoć sprzyja podrażnieniom, odparzeniom, a nawet grzybicy. Przy bardzo dużym biuście w czasie upałów można stosować talk.

Po umyciu i delikatnym osuszeniu konieczne jest zaaplikowanie kremu. Nastolatkom powinien wystarczyć balsam nawilżający do ciała, bez konieczności sięgania po specjalny preparat do biustu.  Jednak w przypadku bardzo szybkiego powiększania się piersi w okresie pokwitania, warto stosować kosmetyki zapobiegające rozstępom.

Na pewno nie wolno aplikować na piersi balsamów wyszczuplających i przeznaczonych do walki z cellulitem, bo zawarte w nich składniki lipolityczne i drenujące szkodzą tkance tłuszczowej, z której głównie zbudowany jest biust. Preparat wcieramy kolistymi ruchami, zaczynając od zewnętrznej strony piersi do wewnątrz, omijając brodawki.


Należy pamiętać, że biust nie lubi:

· Kąpieli w zbyt ciepłej wodzie

· Opalania topless

· Solarium

· Gwałtownego odchudzania

· Szybkiego tycia

· Spania na brzuchu


Skóra piersi jest aksamitna i delikatna, przy czym wyjątkowo cienka i bardzo podatna na wiotczenie i wysuszenie. Aby zrealizować marzenie o sterczącym, twardym biuście należy utrzymywać go w dobrej formie dzięki odpowiedniej pielęgnacji i ćwiczeniom.


Przy pomocy kosmetyków i suplementów serii Bust Up line Twoje piersi zyskają piękny wygląd w to lato!

Bust Up Duo od 12 lat jest już na rynku! Cieszy się dużym zaufaniem naszych klientek.


Dzięki połączeniu holenderskiej receptury oraz pracy naszych biotechnologów Bust Up DUO posiada unikatową formułę zarezerwowaną dla Keloo.

30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg

OBSŁUGA KLIENTA

KURACJA BUST-UP LINE

PRODUKTY KELOO

Dział Marketingu i Sprzedaży 

Kontakt w godz. 8:00-16:00

+48 22 390 53 21

2019. All rights reserved by KELOO.